Шановний клієнте!

На жаль тварини, як і люди, іноді потребують хірургічного втручання, яке може бути  як запланованим, так і вимушеним, як єдиний спосіб спасіння життя. Незважаючи на високий прогрес сучасної медицини, у тому числі і ветеринарної, абсолютно безпечного анестезіологічного супроводу не існує як і людській, так і в ветеринарній медицині. Нижче ми пропонуємо ознайомитись Вам з інформацією про наркоз та про підготовку до оперативного втручання. Будь ласка, уважно ознайомтесь з даною інформацією.

 

                                                     Ніч перед оперативним втручанням Вашого улюбленця:

- заберіть всю їжу після 21.00.

- не давайте воду за 2 години до запланованного візиту в клініку. 

 

У ветеринарній клініки "SuperVet" планові оперативні втручання проводяться за попереднім записом, у першу половину дня. Якщо Ви бажаєте перенести оперативне втручання на інший зручний для Вас час - повідомте будь ласка нас заздалегіть.

Ми рекомендуємо як мінімум 1 добу стаціонарного нагляду у постопераційний період. Перебування у стаціонарі дозволить нам проконтролювати стан пацієнта та знизити вірогідність розвитку післяопераційних ускладнень та самотравматизації.

 

Наша команда знає, що день оперативного втручання може бути тривожним для Вас, тому хотіли б зробити цей день якомога приємнішим для Вас.

                                                 

                                                                                  Передопераційна діагностика

Наше найбільше занепокоєння викликає стан Вашого вихованця. Перед тим як покласти його у наркоз, ми проводимо його повне візуальне обстеження.


Ми також рекомендуємо, а іноді і вимагаємо проводити передопераційне обстеження, що включає в себе:

- загальний та біохімічний аналіз крові; 

- рентгенографічне дослідження;

- ультразвукове обстеження органів черевної порожнини та/або серця.
Дана діагностика проводиться для мінімалізації можливих операційних та постопераційних ускладнень.