Діагностичний ветеринарний сервіс

Для успішного лікування потрібна якісна діагностика. Ветеринарна клініка "SuperVet" пропонує наступний спектр діагностичних послуг.
                                                     

 

 

 

 

       Цифрове рентгенографічне дослідження

Рентгенограми (рентгенівські промені) надзвичайно корисні для діагностики та моніторингу багатьох терапевтичних та хірургічних захворювань.

Рентгенівські промені корисні при вивченні кісток, легень, серця, черева, порожнини рота Вашого вихованця та інших ділянок тіла.

 

Рентгенівські промені можуть виявити перелом кістки, пухлину, допоможуть при діагностиці хвороб серця, виявити перешкоду або чужорідне тіло в кишківнику або шлунку пацієнта.

Рентген для животных Киев Позняки Харьковсковский массив Осокорки

                   Лабораторна діагностика
Наша лабораторія дає змогу діагностувати проблеми  здоров'я та дає змогу проводити широкий спектр лабораторних досліджень крові, сечі, калу та біопсію тканини. Без своєчасного проведення лабораторних досліджень, таких як аналіз крові, біопсія, мікроскопічне дослідження, дослідження чутливість бактеріальної культури, важко встановити точний діагноз та оцінити стан здоров'я Вашого вихованця.

 

Лабораторія "SuperVet" здатна виконувати дослідження в області інфекційних хвороб, паразитів, біохімії крові, аналізу сечі та репродуктивного тестування. У багатьох випадках наші складні прилади і діагностичні можливості дозволяють швидко отримувати результати.

Детальніше про спектр досліджень та ціни 

Анализы для животных Киев Позняки Харьковский массив Осокорки

           Ультразвукове дослідження

Ультразвук є передовим методом візуалізації, який використовує звукові хвилі, щоб забезпечити в режимі реального часу зображення внутрішніх органів Вашої тварини. Ця процедура особливо корисна при огляді органів в черевній порожнині Вашого вихованця та серця. Ультразвук також ефективний при виявленні пухлин та чужорідних тіл в черевній порожнині Вашого вихованця і діагностики серцево-судинних захворювань.

 

                Детальніше про підготовку до УЗД 

УЗИ для животных Киев Позняки Харьковский массив Осокорки

         Офтальмологічне дослідження

Ми маємо змогу проводити повний огляд органів зору Вашого улюбленця для своєчасного виявлення розладів зору.

Огляд ветеринарного офтальмолога  включає в себе:

 

- офтальмоскопію; 

- тонометрію очного яблука;

- слізний тест Ширмера;

- флуоресцеїновий очний тест;

- УЗД очного яблука;

Офтальмологическое обследование для животных Киев Позняки Харьковский массив Осокорки

Вимірювання тиску

Ветеринарний тонометр - це спеціальний прилад, який дозволяє вимірювати частоту серцевих скорочень, артеріальний, верхній систолічний і нижній діастолічний тиск у тварин.

   Робота приладу повністю автоматизована і заснована на принципі осцилографа. Є дисплей, на якому відображаються відповідні значення. Також в комплекті входять манжети різної величини для вимірювання тиску у тварин різних розмірів і маси тіла.

   Прилад застосовується як в стаціонарі, так і для вимірювання тиску тваринам вдома. Його легко перевозити, він невеликих розмірів, з зручним кейсом для транспортування. Це надточний, мобільний і зручний в застосуванні прилад. Його використання не викликає неприємні відчуття у тварин.

   У ветеринарній клініці «SuperVet» застосовується тонометр марки Pet Map, розроблений для вимірювання тиску у різних тварин, не тільки у кішок і собак, а й у гризунів, птахів та інших домашніх вихованців.

Детальніше про тонометрію

petMAP+II.png

Ветеринарна ендоскопія – це велика галузь ветеринарної медицини, що дозволяє візуалізувати порожнисті органи тварин допомогою введення в них ендоскопів – жорстких і гнучких інструментів, забезпечених оптичною й освітлювальною системами, а також проводити діагностичні та лікувальні маніпуляції (забір зразків тканин для гістологічного і цитологічного досліджень, видалення новоутворень і чужорідних тіл і ін).

Детальніше про ендоскопію

Ysnj-100vet-Hospital-Medical-Cheap-Anima