Романишин Виталий Романович
Романишин Віталій Романович
головний лікар, невролог, ортопед

«У медицині головними ліками є сам лікар» (Антоній Кемпінський)


«Цей афорізм- аксіома, який червоною ниткою проходить через всю мою ветеринарну кар'єру. Вважаю, що будь-яка людина має бути професіоналом в обраній одного разу спеціальності і роботі, а особливо лікар, адже його помилки можуть коштувати найціннішого - життя ».


Освіта

  • Національний Аграрний Університет України\

Професійні інтереси:

  • неврологія

  • ортопедія

  • травматологія

  • судова медицина

  • відвідування міжнародних практичних семінарів і конференцій

  • ведучий щоденної рубрики «Агенти 4 лапи» на каналі 1 + 1

  • незалежний консультант з ветеринарним питань на каналі ICTV в програмах «Провокатор» і «Стоп-10»

  • автор кількох статей і презентацій

Особисті інтререси:


Шрами - це татуювання зі справжньою історією. Я - за активний відпочинок. Також прихильник бойових мистецтв, які для мене вже давно з захоплення стали способом життя. Займаюся тайським боксом, маю розряд по самбо. Фанатею в футболі і щиро вболіваю за улюблений клуб і рідну збірну. Люблю читати філософську літературу і якісну наукову фантастику. Ціную творчість Омара Хайяма.


Але найголовніший інтерес і найбільша цінність для мене - це моя сім'я. Домашній вихованець павук-птахоїд Маруся і тхір Мохіто.

Панченко 2018.png
Панченко Іван Костянтинович
старший лікар, хірург, офтальмолог

Іван прийшов у ветеринарну медицину зовсім випадково. До 2004 року, коли він вступив у Олександрійський аграрного технікуму на спеціальність «Ветеринарна медицина», він ніколи не думав, що стане ветеринарним лікарем. В його дитинстві був досить сумний випадок – йому подарували цуценя німецької вівчарки - Спайка. Про необхідність вакцинації від інфекційних хвороб ні він, ні його батьки на той момент не знали – тому через місяць після виникнення міцної дружби між хлопчиськом та вірним чотирилапим другом, останній захворів на парвовірусний ентерит та невдовзі помер. Коли цуценя вже було в агонії та помирало на руках, Іван пообіцяв йому, що буде допомогати таким же цуценятам, як і Спайк, не помирати. Пройшов час,і про обіцянку було забуто. В домі Івана постійно були якісь тваринки – кіт, хом’як, черепаха, рибки, папуга. Незважаючи на любов до тварин, в планах стати ветеринаром не було. 


Після закінчення технікума поступив на ветеринарний факультет Білоцерківського національного аграрного університету, один з найсильніших в Україні, який закінчив у 2011 році з спеціалізацією «Дрібні домашні тварини». Університет дав глибокі базові знання, які згодом будуть використані у ветеринарній практиці.

 

Захоплення ветеринарною медициною прийшло під час учбової практики, яку він проходив у приватній ветеринарній лікарні «Айболіт» у Кривому Розі, після закінчення навчання в якій він почав працювати.


Через рік почав працювати лікарем на швидкій ветеринарній допомозі «Біле ікло» у Києві. Працювати потрібно було на викликах, часто доводилось надавати допомогу тваринам у екстремальних умовах – на вулиці, в холодну або жарку погоду та вночі.


Далі було коротке стажування у ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» та робота у Центрі Сучасної Ветеринарної Медицини.


Іван спеціалізується на ветеринарній офтальмології, терапії, ендоскопічній абдомінальній і торакальній хірургії, онкології.


Регулярно відвідує ветеринарні курси та семінари.


У вільний час вивчає англійську мову та класичну і сучасну літературу, займається бойовими мистецтвами – греплінгом та тайським боксом, цікавиться політикою.
Є власником чихуахуа Декстера

Мельничук 2018.png

Закінчила з відзнакою Національний університет біоресурсів та природокористування. Зростала поряд з тваринами, в дитинстві піклувалась про котиків, собачок. Любов до тварин допомогла їй зробити вибір майбутньої професії.

Цікавиться інтенсивною терапією та анестезіологією. 

Виховує трьох котів.

Любить активно проводити відпочинок та подорожувати Європою. 

Мельничук Юлія Анатоліївна
 завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії.
Головний анестезіолог

Мирослава Володимирівна належить до когорти «фанатично прискіпливих» лікарів. Кожний складний випадок вона аналізує, обдумує. Здається, що у такі моменти усі події цього світу Мирослави відходять на задній план, і усі її думки сконцентровані тільки на своєму пацієнтові.

А її роздуми і аналіз підкріплені величезним, 13 – річним досвідом практики у таких ветеринарних клініках як «Лессі», «АлденВет» та ЦСВМ. За ці роки рівень її майстерності значно виріс, обріс величезною кількістю нових знань та вилікуваних пацієнтів.

 

Спілкуючись з власником та оглядаючи тварину, вона подібно детективу починає кожний раз нове «розлідування».   

Спеціалізація: терапія, дерматологія, УЗД.

Чикриж Мирослава Володимирівна
терапевт, хірург
візуальна діагностика 

Василина не одразу потрапила у ветеринарну медицину.  Її шлях починався з медицини гуманної. Ще під час навчання мріяла працювати з тваринами, проте перші кроки зробила у лабораторії, що займалась дослідженням інфекційних хвороб людей. Тому пізніше отримала ще одну освіту, закінчивши ветеринарний факультет НУБіП.

Почавши працювати з тваринами, Василина зрозуміла, що  це справа всього її життя. Окрім котів та собак, вона дуже сильно цікавиться птахами.

 

Орнітологія стала справжнім хобі для неї.

Василина постійно самовдосконалюється, вивчаючи потоки ветеринарної інформації, іноді пізно засиджуючись до ночі і обдумуючи новий складний випадок.

Виховує англійських кокер – спанієлів Флеша та Найта. Регулярно відвідує виставки собак, зоопарки. Мріє захистити кандидатську дисертацію.

Спеціалізація: дерматологія, терапія, орнітологія.

Внесена до списку рекомендованих лікарів-орнітологів України.

Левченко Василина Костянтинівна
терапевт, орнітолог,
дерматолог
Дубровін 2018.png
Дубровін Дмитро Анатолійович

Ще з дитинства Дмитро мріяв бути лікарем. З дитинства він проявляв любов до тварин,що особливо було видно,коли приїздив в гості до прабабусі.

У останні шкільні роки стояв важкий вибір між гуманною та ветеринарною медициною. Проте жага рятувати друзів наших менших все ж перемогла. З 2012 року Дмитро почав своє навчання у НУБіП України на кафедрі ветеринарної медицини. Ступінь магістра отримав на кафедрі тропічної паразитології,де вивчав лікування екзотичних тварин. Під час навчальних та учбових практик любов до обраної професії тільки міцнішала.

З 2014 року Дмитро проходив стажування та надалі працював у Центрі Сучасної Ветеринарної Медицини, де закріплював отримані та здобував нові знання,відточував свої лікувальні навики.

Дмитро спеціалізується на терапії,рентгенології, оперативній хірургії,продовжує поглиблювати знання щодо лікування екзотів.

Вільний час проводить вивчаючи історію,особливо періоду Другої світової війни,займається важкою атлетикою.

Вдома має двох котів Рижика та Макса.

терапевт, рентгенолог,
спеціаліст з екзотичних тварин
Inna.png
Мачуліна Інна Анатоліївна

Обрати професію лікаря ветеринарної медицини було легко. Адже у підлітковому віці досить часто контактувала з різними тваринами, із зацікавленістю спостерігала за їх способом життя, поведінкою та мріяла більш детально пізнати їх. Тому на момент вибору майбутньої професії не було сумнівів в якій сфері розвиватись.

 

Виховую кролика Саймона (йому 8 років). Він постійно оточений любов‘ю, турботою та достатньою кількістю смаколиків.

 

Першим кроком для реалізації становлення себе як лікарем стало закінчення з відзнакою у 2018 році ТЕК БНАУ на факультеті ветеринарної медицини, де здобула освітньо-кваліфікаційни рівень «молодший спеціаліст». На поставленій меті не зупинилась і закінчила у 2021 році НУБіП України за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та отримала ступінь вищої освіти «бакалавр». Наступним кроком стало здобуття навичок у роботі з дрібними домашніми тваринами.

 

На даний момент займаюсь терапією, люблю допомогати складними пацієнтами, що вимагає концентрації, швидку реакцію та дію, щоб врятувати їхні життя.

 

Маю одну важливу та бажану мрію - попрацювати ветеринаром-волонтером у заповідниках в різних куточках світу

лікар стаціонару, терапевт
Кокіш.png

Дмитро все життя провів в оточенні тварин так як його батьки займаються розведенням коней української верхової породи. Саме тому стати ветеринаром він вирішив ще з дитинства.

 

Навчався в НУБіП України на кафедрі ветеринарної медицини, отримав ступінь «Магістр» на кафедрі біохімії в 2018 році, вивчав обмін речовин в організмі коней.

 

Професійні інтереси: рентгенологія, ортопедія, хірургія.

 

В вільний час займається кінним спортом та тренуванням коней. Вдома має 40 коней, 2 віслюків, 1 поні, 2 собак, 5 котів, 9 в’єтнамських поросят, 36 кроликів.

Кокіш Дмитро Володимирович
хірург, ортопед, рентгенолог
Настя.png

У мене вдома постійно були собаки, за якими я залюбки доглядала. Я відчувала радість коли бачила своїх улюбленців щасливими та доглянутими. Мій шлях вибору професії почався з того, що я мріяла стати грумером, але згодом я зрозуміла, що якщо я буду лікарем ветеринарної медицини то зможу зробити набагато більше для тварин.

У 2021 році - отримала ступінь «Магістр» за спеціальністю «Ветеринарне забезпечення здоров‘я собак та котів» на факультеті ветеринарної медицини в НУБіП України.

Професійні інтереси: терапія та ультразвукова діагностика.

Мені подобається подорожувати, гуляти та проводити час зі своєю собакою. Вдома маю пекінеса Майлі та трьох равликів ахатін.

Стрижак Анастасія Сергіївна
лікар стаціонару, терапевт