Романишин Віталій Романович
головний лікар, невролог, ортопед

«У медицині головними ліками є сам лікар» (Антоній Кемпінський)


«Цей афорізм- аксіома, який червоною ниткою проходить через всю мою ветеринарну кар'єру. Вважаю, що будь-яка людина має бути професіоналом в обраній одного разу спеціальності і роботі, а особливо лікар, адже його помилки можуть коштувати найціннішого - життя ».


Освіта

  • Національний Аграрний Університет України\

Професійні інтереси:

  • неврологія

  • ортопедія

  • травматологія

  • судова медицина

  • відвідування міжнародних практичних семінарів і конференцій

  • ведучий щоденної рубрики «Агенти 4 лапи» на каналі 1 + 1

  • незалежний консультант з ветеринарним питань на каналі ICTV в програмах «Провокатор» і «Стоп-10»

  • автор кількох статей і презентацій

Особисті інтререси:


Шрами - це татуювання зі справжньою історією. Я - за активний відпочинок. Також прихильник бойових мистецтв, які для мене вже давно з захоплення стали способом життя. Займаюся тайським боксом, маю розряд по самбо. Фанатею в футболі і щиро вболіваю за улюблений клуб і рідну збірну. Люблю читати філософську літературу і якісну наукову фантастику. Ціную творчість Омара Хайяма.


Але найголовніший інтерес і найбільша цінність для мене - це моя сім'я. Домашній вихованець павук-птахоїд Маруся і тхір Мохіто.

Панченко Іван Костянтинович
старший лікар, хірург, офтальмолог

Іван прийшов у ветеринарну медицину зовсім випадково. До 2004 року, коли він вступив у Олександрійський аграрного технікуму на спеціальність «Ветеринарна медицина», він ніколи не думав, що стане ветеринарним лікарем. В його дитинстві був досить сумний випадок – йому подарували цуценя німецької вівчарки - Спайка. Про необхідність вакцинації від інфекційних хвороб ні він, ні його батьки на той момент не знали – тому через місяць після виникнення міцної дружби між хлопчиськом та вірним чотирилапим другом, останній захворів на парвовірусний ентерит та невдовзі помер. Коли цуценя вже було в агонії та помирало на руках, Іван пообіцяв йому, що буде допомогати таким же цуценятам, як і Спайк, не помирати. Пройшов час,і про обіцянку було забуто. В домі Івана постійно були якісь тваринки – кіт, хом’як, черепаха, рибки, папуга. Незважаючи на любов до тварин, в планах стати ветеринаром не було. 


Після закінчення технікума поступив на ветеринарний факультет Білоцерківського національного аграрного університету, один з найсильніших в Україні, який закінчив у 2011 році з спеціалізацією «Дрібні домашні тварини». Університет дав глибокі базові знання, які згодом будуть використані у ветеринарній практиці.

 

Захоплення ветеринарною медициною прийшло під час учбової практики, яку він проходив у приватній ветеринарній лікарні «Айболіт» у Кривому Розі, після закінчення навчання в якій він почав працювати.


Через рік почав працювати лікарем на швидкій ветеринарній допомозі «Біле ікло» у Києві. Працювати потрібно було на викликах, часто доводилось надавати допомогу тваринам у екстремальних умовах – на вулиці, в холодну або жарку погоду та вночі.


Далі було коротке стажування у ветеринарному госпіталі «Фауна-сервіс» та робота у Центрі Сучасної Ветеринарної Медицини.


Іван спеціалізується на ветеринарній офтальмології, терапії, ендоскопічній абдомінальній і торакальній хірургії, онкології.


Регулярно відвідує ветеринарні курси та семінари.


У вільний час вивчає англійську мову та класичну і сучасну літературу, займається бойовими мистецтвами – греплінгом та тайським боксом, цікавиться політикою.
Є власником чихуахуа Декстера та фретки  Юкі 

Мельничук Юлія Анатоліївна
 завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії.
Головний анестезіолог

Мирослава Володимирівна належить до когорти «фанатично прискіпливих» лікарів. Кожний складний випадок вона аналізує, обдумує. Здається, що у такі моменти усі події цього світу Мирослави відходять на задній план, і усі її думки сконцентровані тільки на своєму пацієнтові.

А її роздуми і аналіз підкріплені величезним, 13 – річним досвідом практики у таких ветеринарних клініках як «Лессі», «АлденВет» та ЦСВМ. За ці роки рівень її майстерності значно виріс, обріс величезною кількістю нових знань та вилікуваних пацієнтів.

 

Спілкуючись з власником та оглядаючи тварину, вона подібно детективу починає кожний раз нове «розлідування».   

Спеціалізація: терапія, дерматологія, УЗД, лікування гризунів

Чикриж Мирослава Володимирівна
терапевт, дерматолог,
візуальна діагностика 

Василина не одразу потрапила у ветеринарну медицину.  Її шлях починався з медицини гуманної. Ще під час навчання мріяла працювати з тваринами, проте перші кроки зробила у лабораторії, що займалась дослідженням інфекційних хвороб людей. Тому пізніше отримала ще одну освіту, закінчивши ветеринарний факультет НУБіП.

Почавши працювати з тваринами, Василина зрозуміла, що  це справа всього її життя. Окрім котів та собак, вона дуже сильно цікавиться птахами.

 

Орнітологія стала справжнім хобі для неї.

Василина постійно самовдосконалюється, вивчаючи потоки ветеринарної інформації, іноді пізно засиджуючись до ночі і обдумуючи новий складний випадок.

Виховує американського кокер – спанієля Флеша. Регулярно відвідує виставки собак, зоопарки. Мріє захистити кандидатську дисертацію.

Спеціалізація: терапія, орнітологія, УЗД.

Внесена до списку рекомендованих лікарів-орнітологів України.

Левченко Василина Костянтинівна
терапевт, орнітолог,
дерматолог

Ще з дитинства Дмитро мріяв бути лікарем. З дитинства він проявляв любов до тварин,що особливо було видно,коли приїздив в гості до прабабусі.

У останні шкільні роки стояв важкий вибір між гуманною та ветеринарною медициною. Проте жага рятувати друзів наших менших все ж перемогла. З 2012 року Дмитро почав своє навчання у НУБіП України на кафедрі ветеринарної медицини. Ступінь магістра отримав на кафедрі тропічної паразитології,де вивчав лікування екзотичних тварин. Під час навчальних та учбових практик любов до обраної професії тільки міцнішала.

З 2014 року Дмитро проходив стажування та надалі працював у Центрі Сучасної Ветеринарної Медицини, де закріплював отримані та здобував нові знання,відточував свої лікувальні навики.

Дмитро спеціалізується на терапії,рентгенології, оперативній хірургії,продовжує поглиблювати знання щодо лікування екзотів.

Вільний час проводить вивчаючи історію,особливо періоду Другої світової війни,займається важкою атлетикою.

Вдома має двох котів Рижика та Макса.

Дубровін Дмитро Анатолійович
терапевт, рентгенолог,
спеціаліст з екзотичних тварин

З дитинства мріяла бути лікарем-стоматологом гуманної медицини.

Але в юності, коли мала кішку, яка часто народжувала кошенят, за якими потрібно було доглядати, проводити профілактичні, а іноді навіть лікувальні заходи, зрозуміла, що хочу бути ветеринарним лікарем (незважаючи на те, що ця ж кішка з'їла папугу, якого я дуже любила. І тоді я пообіцяла собі не заводити домашніх тварин, щоб не переживати зайвих переживань і втрат). 

Закінчила бакалаврат НУБіП, а потім захистила магістерську роботу на кафедрі фармакології та токсикології, та здобула ступінь магістра ветеринарної медицини. 

Працювати у ветеринарній клініці почала ще під час навчання в університеті. 

Мала творчу відпустку у лікувальній справі, під-час якої займалась організацією роботи ветеринарної клініки та фармацією, але невдовзі зрозуміла, що ветеринарна практика є невід'ємною частиною мого життя. 

Професійні інтереси: стоматологія, інфекційні хвороби, терапія.

У вільний час вивчаю англійську мову, відвідую спортзал, читаю художню літературу різних жанрів, особливо подобається психологія. Люблю  активний відпочинок, зокрема катання на лижах і велосипед.

Мрію про навколосвітню подорож.

Сірик Юлія Юріївна
лікар стаціонару
Притикіна Ольга Леонідівна
терапевт, хірург

Ветеринарним лікарем мріяла бути ще з дитинства,так як постійно була разом з тваринами і хвилювалася коли вони хворіли,але нічим не могла допомогти.

 

У 2015 році вступила в Немішаївський агротехнічний коледж на факультет ветеринарної медицини. Після закінчення у 2019 році поступила до НУБІПУ для удосконалення своїх знань і розвитку в цій сфері.

 

Цікавлюся зоопсихологією і планую далі розвиватися в ній як у вузький спеціальності, так як контакт і спілкування з тваринами для мене дуже важливі і приносять задоволення.

 

У вільний час вивчаю корейську мову, займаюся грою на гітарі,люблю піші прогулянки на великі відстані.

 

Маю 2 котів:Люсю і Димка, собаку Лютіка.

Ященко Євгенія
асистент ветеринарного лікаря

Дмитро все життя провів в оточенні тварин так як його батьки займаються розведенням коней української верхової породи. Саме тому стати ветеринаром він вирішив ще з дитинства.

 

Навчався в НУБіП України на кафедрі ветеринарної медицини, отримав ступінь «Магістр» на кафедрі біохімії в 2018 році, вивчав обмін речовин в організмі коней.

 

Професійні інтереси: рентгенологія, ортопедія, хірургія.

 

В вільний час займається кінним спортом та тренуванням коней. Вдома має 40 коней, 2 віслюків, 1 поні, 2 собак, 5 котів, 9 в’єтнамських поросят, 36 кроликів.

Кокіш Дмитро
ветеринарний лікар
Як нас знайти
 Працюємо кожен день 
      з 09:00 до 21:00

 

АДРЕСА: Україна,
м. Київ, Позняки
пр. Григоренка 5а
(між відділеннями ПриватБанку та АТБ)
supervetdoctor@gmail.com
Тел. +38 068 10 60 160
       +38 0500 88 98 38
ФОП Романишина Ю.Р.
 

 

ветеринарная клиника СуперВет, Киев 2017