Підготуйтесь до візиту

                                                                                          Шановний клієнте!

 

Лікарі ветеринарної клініки "SuperVet" завжди готові прийти на допомогу Вам та Вашому улюбленцю. Кожний наш пацієнт є індивідуальним, з особливою історією життя та, нажаль, іноді і з історією хвороби. Тому плануючи візит до ветеринарного лікаря, ми просимо Вас притримуватись деяких порад, які допоможуть нам з Вами якісно допомогти Вашому звіру.

 

1. Обов'язково візьміть з собою всі документи, які маєте на тварину. Це може бути паспорт, попередні результати аналізів, історію хвороби або виписки з інших лікарень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Підготуйте інформацію про щеплення, обробки від паразитів, запишіть назву корма, яким харчується наш пацієнт.  

 

3. Згадайте коли Ви вперше виявили зміни у стані Вашого улюбленця, що на Вашу думку могло стати причиною данного стану. Важлива кожна дрібниця у Вашій розповіді, так як саме Ви є представником хворого у лікарні. 

Для зручності Ви можете заповнити форму у спокійній для Вас обстановці, для того щоб нічого не забути. Завантажити форму

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Не годуйте пацієнта перед відвідуванням лікарні як мінімум 9 годин. Аналізи крові, УЗД діагностика, можлива транквілізація для проведення необхідних маніпуляцій потребує голодної дієти.

 

5. Візьміть з собою другу людину на випадок необхідності додаткової фіксації. Це може бути потрібно під час проведення відбору аналізів або при проведення рентгентерапії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. Якщо причиною відвідування є підорілі виділення чи ураження шкіри, наприклад облисіння, ні в якому разі не обробляйте самостійно цю ділянку - можливо з цього місця необхідно буде відібрати зразок для проведення діагностики.

 

7. Для багатьох тварин,як і для людей, візит до лікаря - це стрес. Тому якщо це можливо, ми просимо Вас виміряти температуру тіла пацієнта самостійно, перед виїздом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Аналізи калу та сечі, якщо це необхідно, краще відбирати вдома зранку, до прийому їжі. Аналіз сечі можна відібрати з попередньо вимитого лотка у чисту посудину (шприц, скляна банка тощо).Проба сечі повинна бути свіжа, зберігатись не більш як 3 години. 

Для транспортування аналізу калу підійдуть спеціальні спеціальні посудини, або герметичні посудини. Кількість калу повинна бути рівна вмістимому сірникової коробки. Максимальний термін зберігання зразка - 24 години, для дослідження на кишкові паразити - якомога свіжіший (2-3 години).

 

9. Якщо причиною звернення є напади, наприклад судоми, втрата свідомості, кашіль тощо - просимо Вас зафільмувати моменти цього стану.

                                                                                                                           Дякуємо Вам за розуміння :)