Чи мучило вас коли-небуть питання ЧОМУ КОТИ ТРУТЬСЯ ОБ НОГИ?  

 

Трохи про поведінку котиків у нашому дописі. 

  •  Спосіб помітити членів своєї групи

Коти живуть у світі, де запах є життєво важливим. Усі істоти в котячій соціальній групі, а також об'єкти будуть помічені їх унікальним запахом. З цією метою тварини використовують спеціальні залози, які виділяють феромони. Ці залози знаходяться на різних ділянках тіла, наприклад, на морді, тілі, хвості та на подушечках лап. Коли ваш кіт треться об ваші ноги, щоб привітати вас, він робить те ж саме, що й інші коти, тручись мордою та тілом один об одного. Це спосіб обмінятись запахом та помітити членів своєї групи. Отож, таке привітання - це ознака, що ви належите до його зграї!


Якщо ваш улюбленець треться мордою об ваше обличчя, - це його спосіб показати вам свою особливу прив'язаність. А буцаючи головою ваше лице, ваш кіт наче говорить вам, що він ваш друг.

  •  Збір інформації через запах

Оскільки ваше обличчя трохи зависоко, ваш кіт для зручності буде використовувати ваші ноги. Деякі коти докладають зусилля і встають на задні лапи, щоб потертися максимально близько до обличчя господаря. Після того, як ви будете відповідним чином «потерті» і уся інформація про вас «знята», ваш кіт почне вилизувати себе, щоб перевірити ваш запах.

  •  Спосіб спілкування

Ваш кіт може показувати вам, наприклад, що його мисочка для їжі спорожніла, або він не має доступу до свого лотка.

83454439_2573706116194038_34170707021827